News Blog

HITAUS

11. dubna 2011 v 14:25 | Kathe

Nevím, co psát. Na tomhle blogu jsem nevydržela ani měsíc. Opravdu nevím, co bych sem měla napsat. Já na tomto blogu končím. Končím už i s blog.cz, možná se, ale vrátím za měsíc, nebo za dva. Teď si chci dát pauzu, kdybych se, ale vrátila na blog.cz, ne na tento blog. Blogy o Ash je už hodně, takže si novinky můžete najít všude. Ale, vlastně proč končím? Škola a čas. Škola není težká, pro mě zatím ne, učím se jen na ty důležité písmeky ostatní zvládám na dvojky, ale to že se neučím se mamce jaksi nelíbí. Ona mě vlastně za celý školní rok neviděla učit, ale já mám dobré známky, opravdu. To ji, ale nevysvětlím, protože jsem u ní ztratila důvěru, už mi takhle moc nedůvěřuje, ale je to má chyba, vím to.A čas, venku začíná být fakt hezky a já nechci býtz avřená doma.

Pokud bych se rozhodla založit nový blog, třeba za měsíc, nebo za dva, tak pod jiným jménem a začít od začátku. Když to tak vezmu, tento blog jsem měla ráda. Celkem se mi tady vedlo, affs zbožňuju a na jejich blogy budu chodit pořád, když budu mít čas. Nechci tento blog smazat, protože si myslím, že jsem tady udělala nějakou práci. Nevím, zda mi bude blog.cz chybět. Blog ti vlastně bere veškerý tvůj čas a svůj čas chci teďka věnovat něčemu jinému. Stejně si myslím, že nikomu chybět nebudu.

Kdybych ale přece jenom někomu chyběla tak si mě můžete přidat na icq 618156715 moc ráda s váma pokecám. Už fakt nemám co říct, jen snad mějte se hezky. A třeba se potkáme, když si třeba za měsíc založím nový blog.

I'm here...

8. dubna 2011 v 7:50 | Kathe
Pokud si myslíte že jsem zase nemocná, tak se pletete, nejsem nemocná, ale přesto jsem doma. Ne neulívám se, jenže nemůžu dva týdny cvičit v tělocviku a dneska máme první dvě hodiny tělocvik, tak proč sedět na lavičce a klepakt se zimouv tělocvičně je hrozná zimaa nudit se když můžeš si přispat, doučit se němčinu a být chvíli na počítači? :D:D Takže, novinky zase nejsou :// chtěla bych aby se konečně objevili nějaké candids nebo tak, ale pořád nic, buď nějaké video, za které jsem ráda, ale z candids bych byla ještě radši a nebo se obejví personals, které přidávat nechci, protože ještě nemám přidané starší, takže asi půjdu přidat aspoň jednu appearances, protože se ještě musím naučit němčinu! :// :D:D

Changing Nicknames!

6. dubna 2011 v 18:47 | Kathe
No... tak tu jsem, nevím jestli něco přidám, ale chci vám něco napsat. Měním si přezdívku! Kačííss mi už přijde ohraný, má nová přezdívka je Kathe, neptejte se jak jsem k ní přišla, ale prostě jí měním. Affs, prosím, pokud mě máte napsnou v affs jako Kačííss, tak abyste si mě prosím přepsali na Kathe, děkuji :)) zkusím uložit nějaké fotky, ale nic neslibuju, mám totiž ještě něco na práci. Tak, prosím ne Kačííss, ale Kathe :)) děkuju :))

Little Time

3. dubna 2011 v 14:29 | Kačííss
Zítra mi po třech týdnech, znovu začne škola. Nebud mít už tolik času, protože budu muset vše dohánět, psát písemky a ktomu třeba bude venku hezky. Takže tady každý den nebudu. Novinek doufám, moc nebude a pokud jo, přidám je, jen nebudu přidávat asi starší věci jako je appearances, na to asi fakt nebudu mít čas. Teďka se mi nechce nic ukládat, jo jsem děsně líná, ale možná že se mi za chvíli bude chtít. Teď si jdu zahrát hru. Pak tu asi budu, protože nevím co mám dělat

I'll Try to Work on Gallery

29. března 2011 v 13:51 | Kačííss
Včera sjem nepřidala žádné staré fotky, pracovala jsem na affiliates, prostě na článcích, než na fotkách. Dneska se pokudím přidat zase pár fotek. Jinak, nejde mi nahrát animace :// chtěla jsem ji nahrát, ale přepne mě to hned do galerie a žádná animace se mi neukáže, ještě jednou to zkusím, protože avatary mi nahrát jdou. No divný, ráno mi zase nešel imagebam :// teď už naštěstí jde :)) tak jdu na to...

So many articles?

27. března 2011 v 8:03 | Kačííss
Všechno, co jsem teďka přidala jsem už měla nahrané na imagebam, takže jsem jen přidávala, teďka už nemám nic nahraný a nic uložený ve složkách. Takže já zase budu chvíli ukládat a pak zase začnu přidávat. Už jsem přidala hodně článků 41, s tímto 42. A ještě budu přidávat. No, tak já jdu.

Welcome

27. března 2011 v 6:33 | Kačííss
Jak začít? Tak asi, vítejte na stránce, věnovaná Ashley Benson. Kdo to je? Nejvíc ji proslavil seriál ''Pretty Little Liars'' o kterým tu taky něco málo bude. Měla jsem blog o PLL, ale nějaký debil mi přišel na heslo a zničil mi ho. Proto začínám od začátku. Pomalu budu přidávat všechny fotky a informace. Mějte prosím strpení, času moc není, ale budu se snažit přidávat. Zrovna dneska čas mám, proto tu dneska bude hodně článků. Zkušenosti z blogem mám, jen neumím layouty. Už nevím co bych tak napsala, snad jen, abyste tady na tento blog chodili rádi, nekopírovali a kdyžtak spřátelili. Už mě nic nenapadá. Dobře, ještě něco jo, když jsem z blogem o PLL začínala, moc jich nebylo tak 2-3, proto jsem si ho založila. Jenže, poslední dobou se blogy o PLL rozšířili, hlavně blogy o Ashley Benson a Lucy Hale. Nevadí mi to, jsem ráda, že už je PLL i u nás populární. No, tak tedy vítejte.
 
 

Reklama
Reklama

free counters